Abromiškių reabilitacijos ligoninės Vaikų reabilitacijos skyriaus specialistai pasirengę suteikti tinkamą gydymą Jūsų vaikams

  • Pradžia
  • Naujienos
  • Abromiškių reabilitacijos ligoninės Vaikų reabilitacijos skyriaus specialistai pasirengę suteikti tinkamą gydymą Jūsų vaikams

Turbūt kiekvienai vaikus auginančiai šeimai šaltuoju metų laikotarpiu ne kartą tenka kreiptis į savo šeimos gydytoją dėl ūmios ar paūmėjusios lėtinės kvėpavimo takų ligos. Nosies varvėjimas, gerklės skausmas – dažnai tik pirmieji infekcinės kvėpavimo takų ligos simptomai. Varginantis kosulys, dusulys, pablogėjęs fizinio krūvio toleravimas, kūno temperatūros pakilimas, bendras silpnumas ir kt. simptomai – rimtos ligos, pvz., bronchito, plaučių uždegimo, bronchų astmos paūmėjimo, požymiai.
Ne visi tėveliai žino, kad vaikai, persirgę plaučių uždegimu, po bronchų astmos paūmėjimo ir kt. atvejais gali būti siunčiami medicininei reabilitacijai stacionare arba ambulatoriškai. Tad tikrai vertėtų pasitarti su gydančiu gydytoju dėl reabilitacinio gydymo tikslingumo.
Abromiškių reabilitacijos ligoninės Vaikų reabilitacijos skyriaus specialistai pasirengę suteikti tinkamą gydymą Jūsų vaikams.
Informacija ir registracija nemokama linija 8 800 00656.