Apgyvendinimas

Abromiškių reabilitacijos ligoninė yra įsikūrusi prie Orio ežero šalia miško, ramioje vietoje.

Atvykstantiems į stacionarinę reabilitaciją už procedūras, pragyvenimą standartiniame kambaryje ir maitinimą, gydytojo priežiūrą bei vaistus apmoka ligonių kasos*.

Pageidaujantiesiems daugiau komforto, pagerinto kambario ir papildomo maitinimo priemokos dydžiai nurodyti kainyne.

Atvykstantys ambulatorinei reabilitacijai ir pageidaujantys pasinaudoti nakvynės ir/ar maitinimo paslaugomis turi jas rezervuoti iš anksto, už jas susimoka kainyne nustatytomis kainomis.

Registracija ir rezervacija vyksta iš anksto ir derinama telefonu. Apie pageidaujamą kitokį atvykimo ar išvykimo laiką (pvz., savaitgalį, nakties metu ar pan.) prašome informuoti iš anksto. Pasikeitus numatytai atvykimo datai, prašome informuoti ir koreguoti rezervacijos laiką  iš anksto nurodytais telefonais skiltyje KONTAKTAI.

Atvykę gydytis pacientai registruojami darbo dienomis 8.00–16.00 val., priimami iš anksto telefonu suderintu laiku. Apsigyventi kambaryje galima po pietų (esant galimybei, ir anksčiau, jei paruoštas po paciento išvykimo). Išvykimo dieną kambarį prašome palikti iki 12.00 val.

*TLK pažymą vykti į reabilitaciją internetu pildo siunčiantis gydytojas. Patvirtinus TLK apmokėjimą, atvykti pradėti reabilitacinį gydymą galima pažymos galiojimo laiku. Atvykusiems anksčiau, kol nepatvirtinta Teritorinių ligonių kasų pažyma*, taikomas papildomos nakvynės mokestis. Reabilitacijos lovadieniai pradedami skaičiuoti nuo pažymos įsigaliojimo dienos.

Visais klausimais informacijos teiraukitės mūsų nemokamos linijos telefonu 8 800 00656.

Ligoninėje veikia belaidis nemokamas interneto ryšys Wi-Fi, yra koplyčia, vaistinė, arbatinė.

 

 

Mūsų galerija