Atsiliepimai

Ne tik nuo savęs, bet ir kitų pacientų vardu , noriu padėkoti gyd. neurologei L. Mizarienei už informatyvią ligos gydymo eigą. Didelis nuoširdus A Č I Ū !  A . M.

Algis M.

Ne vienus metus teko laimė mano sūnui Nerijui Čižauskui gydytis jūsų ligoninės akių skyriuje. Tik čia buvo sustabdytas įgimtos trumparegystės progresavimas. Sūnus sustiprėjo fiziškai ir psichologiškai. Nerijus ir jo tėvai labai dėkingi už rūpestį, gydymą, mokymą, supratimą ir visapusišką pagalbą sanatorijos gydytojams Aušrai Vaitkevičienei, Jūračiui Žukauskui. Taip pat vyriausiai slaugytojai Danguolei Micavičienei, masažuotojai Živilei Mulevičienei, psichologei Laurai Narbutei, Kristinai Jasbauskienei (akių pratimai). Visiems mokytojams, ypač matematikos ir lietuvių, auklėtojui ir visam, visam personalui. Ačiū, kad jūs esate.

Diana Čižauskienė

Dėkoju už reabilitacinį gydymą, gyd. Neringai Dumbrovienei, vyr. slaugytojai Nijolei Černiauskienė, kineziterapeutui Rokui Černiauskui ir visam slaugytojų personalui už dėmesingumą, didelę kantrybę atliekant savo nelengvą darbą. AČIŪ JUMS VISIEMS!

Ona K.

Spalio mėnesį gydžiausi Abromiškių reabilitacinėje ligoninėje, neurologiniame skyriuje. Nuoširdžiai dėkingas visiems prisidėjusiems prie mano gydymo (gydytojai N. Dumbrovienei, kinezeterapeutams Tomui ir Sigitai, ergoterapeutams Ingai ir Ernestai, masažistei Indrei, slaugytojoms Petrikienei, Kursevičienei bei Lankuvienei). Ypač dėkingas Sigitai Lunskytei, kuri greitai pastebi pacientų poreikius bei galimybes ir atitinkamai dirba. Ačiū visiems!

Romualdas

Nuoširdžiai dėkojame fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui neurologui Mindaugui Šocui už atsakingumą, begalinį rūpestį ir nuoširdų bendravimą. Stasys ir Rita Džiugeliai, Rokiškis

Stasys

Abromiškių ligoninės kolektyvui,
Nuoširdžiai dėkoju visiems įstaigos darbuotojams, specialistams. Jūsų dėka galiu įprastai vaikščioti.
Ypač esu dėkinga gydytojai Neringai Dumbrovienei už profesionalų, jautrų, taktišką darbą ir bendravimą su pacientais.
Išskirtinį AČIŪ tariu kineziterapeutui Rokui. Jo žinios ir kanrtybė dirbant su sunkiais ligoniais, daro stebuklus. Profesionalumas, meilė savo darbui, "auksinės" rankos mažina skausmą, grąžina pasitikėjimą.
Dėkodama ir linkėdama kuo geriausios kloties visai įstaigos bendruomenei, prašyčiau administraciją įvertinti mano paminėtus specialistus.
Pagarbiai
Tatjana Ščiurina
2021 06 08

Tatjana Ščiurina

Mama Emilija gydėsi po klubo operacijos ir prašė padėkoti už nuoširdų rūpestį, atidumą bei gydymą gyd. Laurai Vaišvilienei, med. seserims Astai Raižienei ir Laurai Leonavičienei bei dietologei Živilei Pavlovienei. Mama jaučiasi puikiai. Ačiū!

Violeta

 

Palikti atsiliepimą
Jūsų parašytas atsiliepimas taps matomas per vieną darbo dieną.